No-Gi
No-Gi
Everything for training without the gi — rash guards, grappling shorts and spats built for submission grappling and MMA-style sessions. Flatlock seams that don't chafe, fabric that holds shape through repeated washing, and cuts that stay put through a scramble.
What you need for no-gi
A rash guard and shorts is the standard kit at most academies; many practitioners add spats for mat burn and warmth. Check your academy's rules on shorts — some require a no-pocket design for safety. Training in the gi as well? See the gi collection.
Everything for training without the gi — rash guards, grappling shorts and spats built for... Lees verder
Everything for training without the gi — rash guards, grappling shorts and spats built for submission grappling and MMA-style sessions. Flatlock seams that don't chafe, fabric that holds shape through repeated washing, and cuts that stay put through a scramble.
What you need for no-gi
A rash guard and shorts is the standard kit at most academies; many practitioners add spats for mat burn and warmth. Check your academy's rules on shorts — some require a no-pocket design for safety. Training in the gi as well? See the gi collection.

UitverkochtKore Dames Grappling Spats - Zwart€30 EUR€30 EURVan €45 EUR
Eenheidsprijs / perSpeciaal ontworpen voor de vrouwelijke grappler, bieden de Kore Women's Grappling Spats een nieuwe ergonomische constructie en premium Supplex-materiaal voor ongeëvenaard comfort en pasvorm. KENMERKEN: Damesmodel Premium Supplex-stof 100% echt zwart Nieuwe ergonomische constructie Comfortabele compressiepasvorm Gedrukte logo's, NIET gesublimeerd...

UitverkochtKingz Player Special Limited Edition heren rashguard€55 EUR€55 EURVan
Eenheidsprijs / perGeïnspireerd door Ayrton Senna’s iconische Lotus John Player Special, combineert de Limited Edition Tainan Dalpra Signature Rash Guard motorsportesthetiek met wereldklasse Jiu-Jitsu-prestaties. Ontworpen in samenwerking met 3x Wereldkampioen Tainan Dalpra, biedt dit stuk een strak zwart-gouden uiterlijk, strategische ventilatie en...

Kingz Hybrid heren grappling shorts€50 EUR€50 EURVan
Eenheidsprijs / perTrain als een pro met onze Hybrid Shorts, voorzien van een ingebouwde compressieshort en rekbare nylon/spandex stof. Explosieve takedowns en inversies? Geen probleem. KENMERKEN: Binnenste compressieshorts Trekkoord met siliconen coating Gesublimeerde logo's Materiaal: 92% Nylon, 8% Spandex*Volg de was- en...

Trooper Hybride Shorts€55 EUR€55 EURVan €55 EUR
Eenheidsprijs / perTrain als een pro met onze Trooper Hybrid Shorts, voorzien van een ingebouwde compressieshort en rekbare nylon/spandex stof. Explosieve worpen en omkeringen? Geen probleem. KENMERKEN: Kortere, competitie-stijl zoom Elastische tailleband zonder klittenband Binnenste compressieshort Siliconen gecoate trekkoord Gesublimeerde logo's Materiaal:...

UitverkochtRanked Performance V2 L/S Rashguard€35 EUR€35 EURVan €50 EUR
Eenheidsprijs / perLaat uw spel voor zich spreken met de eenvoudige, gestroomlijnde, vernieuwde Ranked Performance V2 Long Sleeve Rashguard. KENMERKEN: Performance Cut voor verbeterde bewegingsvrijheid Mesh paneel onder de oksel Duurzame polyester/spandex stof Volledig gesublimeerde graphics IBJJF-goedgekeurde rangkleuren Materiaal: 80% Polyester, 20%...

SaleKore Dames Trainingsshorts - Rood€35 EUR€35 EURVan €50 EUR
Eenheidsprijs / perSpeciaal ontworpen voor de vrouwelijke grappler, biedt de Kore Women's Training Shorts stevige compressie, een langere zoomlijn en premium Supplex-materiaal, wat ongeëvenaard comfort en pasvorm levert, of u nu op de mat staat of in de sportschool bent. KENMERKEN: Damesmodel...

Kingz Patchwork Heren Grappling Shorts€50 EUR€50 EURVan
Eenheidsprijs / per
SaleKore Dames Trainingsshorts - Zwart€35 EUR€35 EURVan €50 EUR
Eenheidsprijs / perSpeciaal ontworpen voor de vrouwelijke grappler, biedt de Kore Women's Training Shorts stevige compressie, een langere zoomlijn en premium Supplex-materiaal, wat ongeëvenaard comfort en pasvorm levert, of u nu op de mat staat of in de sportschool. KENMERKEN: Damesmodel Premium...

SaleKore Dames Sportbeha - Zwart€35 EUR€35 EURVan €45 EUR
Eenheidsprijs / perSpeciaal ontworpen voor de vrouwelijke grappler, biedt de Kore Women's Sports Bra stevige compressie, middelmatige ondersteuning en premium Supplex-materiaal, wat ongeëvenaard comfort en pasvorm levert, of u nu op de mat staat of in de sportschool bent. KENMERKEN: Damesmodel Premium...

SaleBorn To Rule shortsVanaf €35 EURVanaf €35 EURVan €55 EUR
Eenheidsprijs / perSommigen zijn geboren om te volgen... sommigen zijn Born to Rule. Heers op de mat met de Born To Rule Shorts. Maak de set compleet met de Born To Rule Rashguard! KENMERKEN: Duurbare polyester/spandex stof Strakke atletische pasvorm Diepe gebogen...

SaleKrown S/S Rashguard€35 EUR€35 EURVan €50 EUR
Eenheidsprijs / perWat is een koning zonder zijn Kroon? Word de koning van de mat met de militaire groene Krown korte mouwen rashguard. KENMERKEN: Korte mouwen Duurzame polyester/spandex stof Strakke, atletische pasvorm Volledig gesublimeerde graphics Materialen: 80% Polyester, 20% Spandex *Volg de...

SaleKore Dames Sportbeha - Rood€30 EUR€30 EURVan €45 EUR
Eenheidsprijs / perSpeciaal ontworpen voor de vrouwelijke grappler, biedt de Kore Women's Sports Bra stevige compressie, middelmatige ondersteuning en premium Supplex-materiaal, wat ongeëvenaard comfort en pasvorm levert, of u nu op de mat staat of in de sportschool bent. KENMERKEN: Damesmodel Premium...











